فهرست اصلی

 
 

دیدنیهای استان تهران

 

برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر

اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل ثبت احوال با حضور اعضای ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر استان تهران برگزار گردید.

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر ثبت احوال استان تهران با حضور اعضای این شورا و جانشین دبیر ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر و معاون دولت به مردم در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه مدیرکل ثبت احوال،ضمن خیرمقدم به حاضران، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که در دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد.

 

عبداله مقصودی فر با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود،باعنایت به نام گزاری سال 1397 به نام حمایت از کالای ایرانی گفت یکی از مهم ترین معروف ها استفاده از اقلام وکالاهای تولید ایران می باشد.ایشان همچنین تشكيل منظم جلسات شوراي امر به معروف و نهي از منكر، آموزش امر به معروف براي کارکنان، نشست هاي اعتقادي و معنوي براي كارمندان، برگزاري کارگاه با محوريت امر به معروف و نهي از منكر، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه كاركنان و ... را از برنامه هايی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در ادارات اجرایی موثرند.

سپس بوربور جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران،ضمن تشکر از اعضای شورادر اهتمام به این فریضه احکام اعضای شورا را تقدیم ایشان نمود.

 

در ادامه این جلسه نیز اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکرپرداختند و آیین نامه امر به معروف و نهی از منکر در قالب 12 برنامه برای سال 1397 پیشنهاد و تدوین شد.

 

Attached images: 
 

 
 

سطح خدمت

Site monitoring by Uptime.com

 

آخرین خروج از دسترس

هفت روز گذشته : -

سی روز گذشته :

02:30-03:45 1396/02/04 

 
دسترسی